Aktualności
"Bażantaria 2018"
poniedziałek, 04 czerwca 2018 08:47
Już po raz kolejny udaliśmy się do Elbląga, aby wziąć udział w IV Integracyjnym Biegu Terenowym WTZ „BAŻANTARIA 2018”. Głównym Organizatorem był WTZ przy Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Elblągu. Zmagania odbyły się w pięknych okolicznościach przyrody
Więcej…
 
Konkurs Artystyczny Modnie, Muzycznie, Kolorowo
wtorek, 29 maja 2018 11:26

24 maja grupa Uczestników naszej placówki przeniosła się w świat baroku... W Katolickim Centrum Kultury odbył się Konkurs Artystyczny pn. Modnie, Muzycznie, Kolorowo zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu. Hasło przewodnie imprezy brzmiało: "Magiczny Świat Baroku".

Więcej…
 
"Lekcje bibliotencze"
wtorek, 29 maja 2018 10:03

Na zaproszenie Biblioteki Miejskiej Uczestnicy biorą udział w cyklu „Lekcji bibliotecznych”. Do tej pory odbyły się cztery spotkania, podczas których mieliśmy możliwość zgłębienia tajników zawodu bibliotekarza. Pani prowadząca zapoznała wszystkich z samym miejscem, rolą i zawodem bibliotekarza, dostępnym dla czytelników księgozbiorem (mieliśmy okazję zobaczyć najgrubszą i najcięższą książkę), wskazała na zasady funkcjonowania biblioteki, a także prawidłowego postępowania z książką. Pani w krótkiej rozmowie wspomniała o coraz częściej używanych audiobookach.

Więcej…
 
"Zbieraj z klasą"
piątek, 11 maja 2018 09:44

Uczestnicy naszego Warsztatu zostali laureatami akcji pn.: "Zbieraj z klasą", która miała na celu zebranie jak największej ilości elektroodpadów i baterii. Nagrodą dla grupy jest wycieczka do Ośrodka Wypoczynkowego Gwarek w Giżycku.

Więcej…
 
"Czyste Jeziora i Rzeki"
czwartek, 10 maja 2018 00:00

Piątek 20 kwietnia upłynął w Warsztacie pod hasłem: „Wszyscy wygramy, gdy świat posprzątamy” w ramach akcji ekologicznej pn. „Czyste Jeziora i Rzeki”. Po rozmowie dotyczącej przestrzegania zasad BHP i zabezpieczeniu się przed kleszczami, wyposażeni w worki i rękawice ochronne wyruszyliśmy na sprzątanie naszej miejscowości. 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 27

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości