Aktualności
XXV Terenowa Olimpiada ON w Lubawie PDF Drukuj Email
piątek, 19 października 2018 12:48

18 października 2018r. grupa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Suszu wzięła udział w XXV Terenowej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych w Lubawie. Naszą placówkę godnie reprezentowała 5-cio osobowa drużyna. Była to wyjątkowa impreza, ponieważ obchodzony był 25 jubileusz istnienia Olimpiady.

Więcej…
 
Wycieczka na Podlasie PDF Drukuj Email
środa, 17 października 2018 09:43

TYKOCIN, BIAŁYSTOK, SUPRAŚL, HAJNÓWKA, BIAŁOWIEŻA, KRUSZYNIANY

DZIEŃ I (09.10.2018r.)

Przełom września i października to bardzo intensywny czas odnośnie naszej aktywności turystycznej. Po powrocie z „wypadu” na Mazury postanowiliśmy udać się do pięknego zakątka Polski, który zachwyca swoją unikalną przyrodą, wielokulturowością, wspaniałymi tradycjami, a zarazem bardzo prężnie rozwijającym się regionem współcześnie. Mowa o Podlasiu. Jest to region, gdzie na przestrzeni wieków mieszały się ze sobą tradycje katolickie, prawosławne, żydowskie a także muzułmańskie.

Więcej…
 
Wycieczka do Giżycka PDF Drukuj Email
piątek, 05 października 2018 05:22

Akcja „Zbieraj z klasą” tradycyjnie kończy się dla nas dużą przyjemnością pełną wrażeń. Organizator:  ERP Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. przyznał naszej placówce nagrodę w postaci 3-dniowej wycieczki na mazury!!!!  Poznaliśmy nowe, ciekawe miejsca, korzystaliśmy z wielu atrakcji, a przede wszystkim wspaniale się bawiliśmy. Nie przeszkodziła nam w tym nawet niekorzystna pogoda. Ku nowej przygodzie wyruszyliśmy

Więcej…
 
Pobyt w hotelu Star Dadaj. PDF Drukuj Email
środa, 19 września 2018 11:26

Coroczną nagrodą dla Naszych Uczestników za Ich pracę i wkład w całokształt rehabilitacji jest wycieczka. I dokładnie tak samo stało się w tym roku. Tegoroczny wybór padł na znany już nam Hotel Star Dadaj, gdzie 25 naszych Podopiecznych spędziło wspaniałych 7 dni.

09 września wszyscy punktualnie dotarli do WTZ, skąd wyruszyliśmy w tak wyczekiwaną od kilku miesięcy podróż.

Więcej…
 
Lekcja biblioteczna pt. „Ginące zawody” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 czerwca 2018 05:35

Dnia 12 czerwca 2018 r. 10 naszych „głodnych” wiedzy Uczestników otrzymało kolejną dawkę ciekawych informacji, przekazanych przez pracownika Biblioteki Miejskiej.

Zarówno wcześniejsze spotkania, jak i to dało nam wiele pozytywnych wrażeń. Tym razem nasze wspólne spotkanie przebiegało pod hasłem „Ginące zawody”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 28

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości