Aktualności
VIII Bieg Terenowy Susz Extreme PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2018 07:40

14 czerwca 2018r. ok. godz. 9.00 w miejscowości Bronowo spotkało się 8 drużyn. Cel był jeden: pokonać VIII Bieg Terenowy Susz Extreme. Ten Bieg to nie tylko rywalizacja między placówkami, ale przede wszystkim walka z własnymi słabościami.

Więcej…
 
XX Powiatowe Igrzyska Osób Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2018 06:56

12-stu uczestników naszej placówki zostało wytypowanych do reprezentowania Warsztatu podczas XX Powiatowych Igrzysk Osób Niepełnosprawnych. Tym razem impreza odbyła się 7 czerwca w Wikielcu. Przeznaczona była dla środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej, domów pomocy społecznej, ośrodków szkolno-wychowawczych, stowarzyszeń na rzecz osób niepełnosprawnych, osób niepełnosprawnych z terenu powiatu iławskiego.

Więcej…
 
"Bażantaria 2018" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 czerwca 2018 08:47
Już po raz kolejny udaliśmy się do Elbląga, aby wziąć udział w IV Integracyjnym Biegu Terenowym WTZ „BAŻANTARIA 2018”. Głównym Organizatorem był WTZ przy Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Elblągu. Zmagania odbyły się w pięknych okolicznościach przyrody
Więcej…
 
Konkurs Artystyczny Modnie, Muzycznie, Kolorowo PDF Drukuj Email
wtorek, 29 maja 2018 11:26

24 maja grupa Uczestników naszej placówki przeniosła się w świat baroku... W Katolickim Centrum Kultury odbył się Konkurs Artystyczny pn. Modnie, Muzycznie, Kolorowo zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu. Hasło przewodnie imprezy brzmiało: "Magiczny Świat Baroku".

Więcej…
 
"Lekcje bibliotencze" PDF Drukuj Email
wtorek, 29 maja 2018 10:03

Na zaproszenie Biblioteki Miejskiej Uczestnicy biorą udział w cyklu „Lekcji bibliotecznych”. Do tej pory odbyły się cztery spotkania, podczas których mieliśmy możliwość zgłębienia tajników zawodu bibliotekarza. Pani prowadząca zapoznała wszystkich z samym miejscem, rolą i zawodem bibliotekarza, dostępnym dla czytelników księgozbiorem (mieliśmy okazję zobaczyć najgrubszą i najcięższą książkę), wskazała na zasady funkcjonowania biblioteki, a także prawidłowego postępowania z książką. Pani w krótkiej rozmowie wspomniała o coraz częściej używanych audiobookach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 28

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości