Wybory do Rady Uczestników WTZ
•Wpisany przez Administrator•   

Dnia 14 listopada 2018 r. cała nasza warsztatowa społeczność zebrała się punktualnie o godz. 10.15 na sali rehabilitacyjnej, aby wziąć udział w wyborach nowej Rady Uczestników WTZ w Suszu.

Do rywalizacji o nasze głosy stanęło pięciu kandydatów. To oni od 8 do 13 listopada prowadzili kampanię wyborczą na terenie WTZ – rozwieszali plakaty z hasłami, prowadzili rozmowy z kolegami o swoich pomysłach.

 

Jeszcze przed startem głosowania, wszyscy ze skupieniem i uwagą mogli ponownie zapoznać się z programami kandydatów, a chętni i zainteresowani szczegółami mieli okazję do zadawania pytań, na które odpowiedzi rozwiały wątpliwości co do swojego wyboru. Wszyscy kandydujący zgodnie twierdzili, że głównie zależy im na dobru każdego uczestnika, dobrej atmosferze w warsztacie oraz organizacji imprez rozrywkowych i wyjazdów integracyjnych. Po krótkiej prezentacji przystępujemy do jednego z głównych punktów programu – głosowania. Każdy kolejno podchodził do stołu, gdzie zasiadała Komisja Wyborcza, następnie składali swoje podpisy na liście osób uprawnionych do głosowania, po czym otrzymywali kartę wyborczą. Aby głosy mogły być oddane w trybie tajnym i adekwatnie do sumienia i indywidualnych poglądów, przygotowane były odpowiednie miejsca do głosowania. Spośród 5 kandydatów w tym roku każdy podopieczny mógł wybrać i zakreślić na liście maksymalnie 3 osoby do RU. Cały proces przebiegł bez komplikacji, a osoby potrzebujące różnorakiej pomocy w zakresie czytania czy przemieszczania po sali, mogły liczyć na wsparcie ze strony pracowników.

Po wrzuceniu ostatniej karty do urny, nastąpiło komisyjne otwarcie skrzyni, kolejno członkowie zliczali oddane głosy, sprawdzając ich ważność. Liczba prawidłowo oddanych głosów to 38 (czyli wszystkie pobrane karty). Po sporządzeniu wymaganych dokumentów i protokołów, zaproszono raz jeszcze wszystkich uczestników do sali, aby oficjalnie ogłosić wyniki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy 5 owocnych lat pracy.

Galeria

 

Gościmy

•Naszą witrynę przegląda teraz• •13 gości• ••