Aktualności
Wybory do Rady Uczestników WTZ Susz PDF Drukuj Email
piątek, 20 lutego 2015 11:03

5 grudnia 2014r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej zostały przeprowadzone wybory do Rady Uczestników WTZ Susz. Powołano komisję, w skład której wchodzili: Pani Jagoda Mądra, Pan Mariusz Malinowski, Pan Tomasz Modrakowski, Pani Joanna Młynarczyk, Pan Bartosz Baczewski, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem wyborów. Przed głosowaniem kandydaci do Rady Uczestników przedstawili swoje programy wyborcze. Do Rady Uczestników zakwalifikowały się następujące osoby:
1. Pan Mariusz Semrau
2. Pani Beata Proć
3. Pani Anna Engler
Rada Uczestników spośród siebie wybrała przewodniczącą, którą została Beata Proć.


 
Andrzejki 2014r. PDF Drukuj Email
piątek, 20 lutego 2015 10:53

W piątek 28.11.2014r. zorganizowaliśmy w naszym Warsztacie dyskotekę z wróżbami Andrzejkowymi. Na zabawę zaprosiliśmy gości z zaprzyjaźnionego ośrodka ŚDS w Suszu. W trakcie imprezy bawiliśmy się świetnie i częstowaliśmy się słodkościami przygotowanymi przez pracownię gospodarstwa domowego.


 
XII Turniej Szachowo - Warcabowy Osób Niepełnosprawnych - Morąg 2014 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 lutego 2015 12:12

23 października wzięliśmy udział w turnieju szachowo - warcabowym w Morągu. Nasz warsztat reprezentował Mariusz Semrau, Tomasz Modrakowski, Tadeusz Drapała i Rafał Kraska.
W turnieju wzięły udział WTZ z Morąga, Ornety, Lubawy, Ostródy i Susza, uczestnicy ŚDS Morąg oraz uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Szymanowa i Ostródy.
Za udział w zawodach otrzymaliśmy dyplom oraz drobne nagrody rzeczowe.


 
XI Spartakiada Osób Niepełnosprawnych WTZ Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ostródzie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 lutego 2015 10:51

22 października wzięliśmy udział w Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych w Ostródzie. Nasz warsztat reprezentowali: Tomek Modrakowski, Andrzej, Karol, Sławek, Tomek Seroka i Małgosia. W konkurencjach, które odbywały się w dwóch blokach: konkurencje bieżne - tory przeszkód i konkurencja siłowa - przeciąganie liny, rywalizowaliśmy z drużynami z Nidzicy, Działdowa, Dobrego Miasta, Bartoszyc, Biskupca, Elbląga, Olsztynka, Olsztyna i Susz.
Mimo zaciętej walki nie udało nam się zająć żadnego miejsca na podium, a za udział w zawodach otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.


 
Powiatowy Przegląd Twórczości i Umiejętności Lubawa 2014 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 lutego 2015 10:37

30 września wzięliśmy udział w Powiatowym Przeglądzie Twórczości i Umiejętności Osób Niepełnosprawnych w Lubawie.
W ramach Przeglądu odbyły się następujące konkursy: plastyczno – techniczny, rękodzieło artystyczne, stolarstwo. Placówki mogły wziąć udział jeszcze w konkursie fotograficznym, który odbywał się pod hasłem,, Radość jest w nas".
Naszą placówkę reprezentowały: Beata, Ania i Tomek.
Zajęliśmy III miejsce w konkursie fotograficznym. Jury konkursu stolarskiego najbardziej do gustu przypadł karmnik wykonany przez Tomka, który wygrał tą konkurencję. Gratulacje!


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 27

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości