Aktualności
Bal Karnawałowy 2017 PDF Drukuj Email
czwartek, 16 lutego 2017 10:43
25 stycznia grupa uczestników w składzie: Rafał Kraska, Beata Proć, Anna Engler, Jakub Kubiński, Mariusz Jastrzębski, Rafał Wiktorko, Dawid Karbownik, Halina Szymkowicz, Piotr Szabelski, Wioleta Olek, Wojciech Nadrasik, Bożena Grzegolec, Aniela Żurawska, Krystian Gajkowski, Patryk Chuderewicz, Dawid Stasiak, Tomasz Seroka reprezentowała naszą placówkę podczas Karnawałowego Balu Przebierańców.
Więcej…
 
Wigilia 2016 PDF Drukuj Email
środa, 04 stycznia 2017 12:12

22 grudnia  w Pałacu w Bałoszycach spotkaliśmy się wszyscy wraz z członkami Zarządu SRiPZS na kolacji Wigilijnej. Spotkanie tradycyjnie rozpoczął Kierownik który złożył życzenia Świateczno-Noworoczne. Życzył wszystkim zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz powodzenia w nadchodzącym Roku, a dla naszej placówki wielu sukcesów i dalszej współpracy w tym samym gronie. Podziekował również za wspólny rok pracy. Nastepnie głos zabrała pani Dorota Olszewska członek Zarządu Stowarzyszenia i Rozwoju Ziemi Suskiej, która przypomniała nam znaczenie słowa "Wigilia" i jakie znaczenie powinna ona mieć dla nas wszystkich. Po odczytaniu przez Kierownika Ewangelii podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy.

Więcej…
 
O akcji ,,Auto dla niepełnosprawnych" PDF Drukuj Email
środa, 09 grudnia 2015 08:16
Warsztat Terapii Zajęciowej w Suszu jest placówką, gdzie codziennie udział w zajęciach terapeutycznych bierze 35 osób niepełnosprawnych, dla których zapewniamy dowóz na zajęcia.

Nasi podopieczni to zarówno mieszkańcy Susza jak i okolicznych wiosek. Placówka dysponuje jednym, wysłużonym samochodem, który codziennie pokonuje 240 km dróg o różnej specyfice podłoża. Dla uczestników samochód jest jedyną możliwością, aby uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, a tym samym mieć możliwość współuczestniczenia w szerszej społeczności, a nie tylko domu rodzinnym.

Więcej…
 
Wycieczka integracyjna do Gdańska PDF Drukuj Email
piątek, 20 lutego 2015 10:30

W dniu 22.11.2014r. uczestnicy warsztatu wraz z opiekunami oraz rodzicami udali się na jednodniową wycieczkę integracyjną do Gdańska. Pierwszym punktem było zwiedzanie stoczni. Następnie wraz z przewodnikiem przeszliśmy do Europejskiego Centrum Solidarności. ECS to miejsce wyjątkowe. Sam budynek wygląda dziwnie, ale jego wnętrze prezentuje się z wielką klasą. Podczas zwiedzania uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat historii Solidarności i ruchów... opozycyjnych, które doprowadziły do przemian w Europie. Duże wrażenie zrobiły na uczestnikach wycieczki oryginalne eksponaty: wózek akumulatorowy, który w czasie strajków służył jako trybuna lub ołtarz, kabina operatora suwnicy, na której pracowała Anna Walentynowicz, salon i sklep z czasów PRL, oraz historyczny okrągły stół. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem przestrzeni i klimatu miejsca.
Następnie udaliśmy się do Ergo Areny na rewię na lodzie Disney On Ice: Magiczny Świat lodu. W rolach głównych zobaczyliśmy Annę i Elsę, siostry które odkrywają prawdziwe znaczenie miłości, bohaterki animowanego filmu Disneya „ Kraina lodu". Widzowie rewii wybrali się w podróż po Północnych Górach z bałwanem Olafem, handlarzem lodu Kristoffem i jego reniferem Svenem. W rewii pojawiły się również postacie z bajek Disneya m.in.: Ariel, Roszpunka i Bella. Po dwugodzinnym spektaklu udaliśmy się na posiłek, po czym udaliśmy się w drogę powrotną do Susza.

 
WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO GDAŃSKA 2014 PDF Drukuj Email
wtorek, 03 czerwca 2014 00:00

W dniu 22.11.2014r. uczestnicy warsztatu wraz z opiekunami oraz rodzicami  udali się na jednodniową wycieczkę integracyjną do Gdańska. Pierwszym punktem było zwiedzanie stoczni. Następnie wraz z przewodnikiem przeszliśmy do Europejskiego Centrum Solidarności. ECS to miejsce wyjątkowe. Sam budynek wygląda dziwnie, ale jego wnętrze prezentuje się z wielką klasą. Podczas zwiedzania uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat historii Solidarności i ruchów opozycyjnych, które doprowadziły do przemian w Europie. Duże wrażenie zrobiły na uczestnikach wycieczki oryginalne eksponaty: wózek akumulatorowy, który w czasie strajków służył jako trybuna lub ołtarz, kabina operatora suwnicy, na której pracowała Anna Walentynowicz, salon i sklep z czasów PRL, oraz historyczny okrągły stół. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem przestrzeni i klimatu miejsca.

Następnie udaliśmy się do Ergo Areny na rewię na lodzie Disney On Ice: Magiczny Świat lodu. W rolach głównych zobaczyliśmy Annę i Elsę, siostry które odkrywają prawdziwe znaczenie miłości, bohaterki animowanego filmu Disneya „ Kraina lodu”. Widzowie rewii wybrali się w podróż po Północnych Górach z bałwanem Olafem, handlarzem lodu Kristoffem i jego reniferem Svenem. W rewii pojawiły się również postacie z bajek Disneya m.in.: Ariel, Roszpunka i Bella. Po dwugodzinnym spektaklu udaliśmy się na posiłek, po czym udaliśmy się w drogę powrotną do Susza.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 28

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości