Aktualności
XVIII terenowa olipmiada specjalna PDF Drukuj Email
środa, 23 listopada 2011 06:49

 

XVIII Terenowa olimpiada specjalna


Dnia 13 października 2011 roku na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie odbyła się XVIII Terenowa Olimpiada Specjalna. W zawodach brali udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej.
Więcej…
 
Kiermasz PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2011 11:37

 KIERMASZ

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, a następnie Zaduszki. Dni pamięci o tych, co już odeszli, których nie ma już wśród nas. Polska tradycja nakazuje odwiedzanie w te dni grobów swoich bliskich, zapalenia zniczy, złożenia kwiatów.
Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w czasie zajęć terapeutycznych wykonują różnego rodzaju stroiki nagrobne robione z wysokiej jakości materiałów ozdobnych łączonych z gałęziami iglastych krzewów szlachetnych.
Posiadamy szeroką gamę własnych wzorów, ale jesteśmy w stanie przygotować dekoracje według wzoru klienta na jego zamówienie.

Zapraszamy w godzinach 8.00 - 15.00


Nasze przykładowe wzory:

Więcej…
 
VIII Świat Talentów PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2011 11:03

Przegląd Artystyczny pn.: ,,viii Świat Talentów"

Stowarzyszenie Rozwoju i Przedsiębiorczości Ziemi Suskiej w Suszu wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej zorganizowało w dniu 28.09.2011 r. Przegląd Artystyczny dla osób niepełnosprawnych pn.: ,,VIII Świat Talentów”.
Celem imprezy było: promowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej, upowszechnianie dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych i konfrontacja posiadanych umiejętności.
Tegoroczna edycja Przeglądu składała się z czterech konkursów: plastycznego, kulinarnego, playback show i ,,Mój Talent”. Czynny udział w imprezie wzięło 95 osób niepełnosprawnych z 16 placówek.
Więcej…
 
Dożynki Gminne Susz 2011 PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2011 09:24
Dożynki Gminne
11 września 2011 roku oczy całej gminy skierowane były w stronę plaży miejskiej w Suszu, gdzie odbywały się gminne uroczystości dożynkowe.
W te słoneczne, niedzielne popołudnie odbył sie kiermasz prac uczestników Warsztatu połączony z prezentacją ich umiejętności. Obecni na Dożynkach podopieczni placówki z chęcią opowiadali gościom kiermaszu o swej pracy, zdradzali tajniki powstawania nniepowtarzalnych wyrobów.
Każdy gość naszego stoiska mógł poczęstować się pyszną kanapką i kawą.


        
Więcej…
 
WITAMY ;) PDF Drukuj Email
środa, 31 sierpnia 2011 19:41
       Z przyjemnością informujemy, że w dniu 01 września 2011 r. świało dzienne ujrzała strona internetowa Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rozwoju i Przedsiębiorczości Ziemi Suskiej w Suszu.
       Strona została stworzona nie dla samej idei, lecz dla Was nasi drodzy goście. Od teraz w łatwy sposób znajdziecie Państwo niezbędne informacje dotyczące naszej placówki. Jesteśmy przekonani, że design i układ strony są dość przejrzyste a znalezienie potrzebnych informacji będzie szybkie i przyjemne.
Na stronie można znaleźć informacje o placówce, bieżace wiadomości z życia Warsztatu, rodzaje prowadzonych zajęć terapeutycznych, przydatne informacje dotyczące dowozu na zajęcia czy procedury związanej z kwalifikacją na zajęcia do WTZ. W galerii prac umieszczamy przykładowe fotografie wyrobów, które powstają na zajęciach terapeutycznych.
W niedalekiej przyszłości zamieścimy archiwalne wpisy z warsztatowej kroniki. Dział ,,Organizujemy" zawierał będzie archiwalne oraz bieżace informacje na temat cyklicznych imprez organizowanych przez nasze Stowarzyszenie.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony :)

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 następna > ostatnia >>

Strona 27 z 27

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości