Bal karnawałowy
•Wpisany przez Administrator•   

W dniu 23 stycznia 2020 roku odbył się kolejny Kostiumowy Bal Karnawałowy. W tym roku wyjątkowy, rocznicowy, piąty.

  W imprezie brało udział 21 placówek, wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć naszych Warsztatów. Wśród 250 gości znaleźliśmy się my w składzie: uczestnicy - Jakub jako Pikachu, Czesław jako agent ochrony, Mariusz jako gajowy, Dawid jako dziewczyna mafiosa, Marcin jako mnich, Joanna jako kot, terapeuta Joanna Kurowska jako zakonnica, Stażystka Hanna Cieślak jako czerwony kapturek i kierowca Andrzej.

 

W powyższym składzie pojechaliśmy na bal na godzinę 9:30. Na miejscu zostaliśmy przywitani przez panią kierownik ŚDS i jej pracowników. To właśnie ŚDS był organizatorem balu. Po oddaniu okryć wierzchnich do szatni zostaliśmy poprowadzeni do stołu, gdzie stała tabliczka z nazwą naszej placówki. Na stołach czekał na nas słodki poczęstunek przygotowany przez kadrę ŚDS - różnorodny wybór ciast, soki, kawa i herbata.

Po przybyciu wszystkich zaproszonych gości zostaliśmy poproszeni do sali tanecznej. Zostaliśmy tam przywitani przez orkiestrę dętą z iławskiego Technikum Budowlanego. Wykonała dla nas cztery utwory instrumentalne. Po występie pani kierownik ŚDS przedstawiła i przywitała kolejno wszystkie placówki.

Po uroczystym przywitaniu i przemowach kilku zaproszonych gości zaczęła się zabawa taneczna. Tylko nieliczni nie dali się ponieść muzyce. Pozostali bawili się wspólnie ze sobą, zawiązywały się nowe przyjaźnie. Niewątpliwą atrakcją była czekoladowa fontanna, w której uczestnicy zanurzali owoce i pianki. W połowie imprezy na salę wjechały dwa wspaniałe, ogromne torty. Każdy uczestnik zabawy mógł spróbować tych smakołyków. W ogłoszonym na najlepszy kostium konkursie nie zajęliśmy niestety żadnego miejsca, ale nie wpłynęło to na nastrój uczestników.

Po godzinie trzynastej podano dwudaniowy obiad. Po spożyciu posiłku pożegnaliśmy się z organizatorami i wróciliśmy do warsztatów. Zostaliśmy już nieoficjalnie zaproszeni na kolejny bal w następnym roku. Myślę że z pewnością skorzystamy, gdyż doskonale się bawiliśmy.

 

 

 

 

 

Gościmy

•Naszą witrynę przegląda teraz• •18 gości• ••