2003
•Wpisany przez Administrator•   

ILUZJONISTA

 

 

Dnia 22 stycznia 2003 roku nasz Warsztat odwiedził iluzjonista. W godzinnym programie zaprezentował wiele sztuczek iluzjonistycznych przy realizacji których ogromnym zaangażowaniem wykazali się uczestnicy.


DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA
 
 
       22 stycznia 2003 roku obchodziliśmy w Warsztacie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na spotkanie przybyli babcie i dziadkowie uczestników oraz zaproszeni goście zrzeszeni w Kole Emerytów i Rencistów. Uczestnicy wraz z opiekunami p. Joanną Rolicz i p. Pawłem Młynarczyk przygotowali stosowny do okoliczności program artystyczny – wiersze i opowiadanie. W realizacji programu brali udział : p. Monika Szymańska, która przeczytała opowiadanie „ Ty i Dziadkowie”: p. Beata Proć zaprezentowała wiersz „ Dziadziuś”, a p. Agnieszka Zgorzelska wiersz „Dziadek”. W programie brali udział również panowie : Mariusz Szeląg odczytał wiersz „Babcia”, Rafał Kraska, który wyrecytował wiersz „Bajka o Babciach”, a także Karol Szysler z wierszem napisanym przez logopedę, p. Joannę Gregorczyk.
Na zakończenie uroczystości babciom i dziadkom zostały wręczone własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami, miejsce miał również poczęstunek przygotowany przez uczestników Pracowni Gospodarstwa Domowego na czele z terapeutką p. Beatą Rogala.PRZEGLĄD   KOLĘD
 
 
      15 stycznia 2003 roku zorganizowany został wyjazd na Powiatowy Przegląd Kolęd do Iławy. Nasz Warsztat reprezentowany był przez p. Monikę Szymańską, p. Agnieszkę Zgorzelską, p. Marcina Zgorzelskiego i p. Beatę Proć. Opiekunem grupy był p. Krzysztof Wiśniewski. Zwieńczeniem wycieczki była wspólna kolacja w jednym z iławskich lokali.


WIGILIA Z ZAPROSZONYMI GOŚĆMI
 
 
     Dnia 3 stycznia 2003 roku odbyła się wspólna Wigilia uczestników Warsztatu z rodzicami i zaproszonymi gośćmi ze sfer samorządowych.
Uczestnicy wystawili przygotowane przez siebie Jasełka. Na zakończenie uroczystości każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom uwzględniający indywidualne osiągnięcia danej osoby z minionego półrocza. 
 

Gościmy

•Naszą witrynę przegląda teraz• •13 gości• ••